Tirana nesër pa drita, oraret dhe zonat e prekura - Bota Sot
Tirana nesër pa drita, oraret dhe zonat e prekura

Tirana

E martë, 16 tetor 2018

Tirana nesër pa drita, oraret dhe zonat e prekura

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 20:20
Ilustrim

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), njofton gjithë abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Sipas njoftimit, për shkak të punimeve në nst Selitë, në zbarrat 20 kV nesër në datën 23 shtator, nga ora 04:00-06:00, do të ketë kufizime energjie në këto zona në Tiranë: pjesërisht Unaza e re, pjesërisht Fusha e Aviacionit dhe krahu i djathtë te Dogana.

NJOFTIMI I OSHEE:

Njoftim për abonentët e rajonit Tiranë
Për shkak të punimeve në nst Selitë, në zbarrat 20 kV nesër në datën 23 shtator, nga ora 04:00-06:00, do të ketë kufizime energjie në këto zona në Tiranë
Pjeserisht Unaza e re, pjeserisht Fusha e Aviacionit, krahu i djathte te dogana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test