Pritje të gjata në Rinas - Bota Sot
Pritje të gjata në Rinas

Tirana

Pritje të gjata në Rinas

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 18:31
Rinas

Dhjetëra qytetarë kanë mbetur në pritje që nga mëngjesi në aeroportin e Rinasit duke pritur të nisen drejt Perugias.

Nga kompania AlbaWing ende nuk kanë marrë përgjigje se pse ëshyë shtyrë fluturimi dhe sa duhet të presin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...