Vendi që konsiderohet si skaji botës, pamje të mahnitshme - Bota Sot
Vendi që konsiderohet si skaji botës, pamje të mahnitshme

Turizëm

Vendi që konsiderohet si skaji botës, pamje të mahnitshme

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 21:10
Pamje nga video

Këta turistë janë duke qëndruar në maje të një shkëmbi. Me një lartësi prej 4000 metrave.

Ky shkëmb është i njohur si skaji i botës dhe është rregullisht i errësuar nga mjegulla.

Çdo gjë apo çdo kush që do të kishte rënë në mjegull, nuk do të mundej të gjendet kurrë, raporton “Daily Mail Video”.

Përderisa 5 kilometrat mund të mos jenë të vështira për tu ngjitur, merr shumë kohë dhe mund, por do jeni në gjendje të shihni disa prej maleve dhe lumenjve të mahnitshëm të Sri Lankës.

Shikoni videon më poshtë dhe do mahniteni nga ky vend.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...