Turizmi kulturor dhe natyror në rajonin e Korçës - Bota Sot
Turizmi kulturor dhe natyror në rajonin e Korçës

Turizëm

E diel, 18 nëntor 2018

Turizmi kulturor dhe natyror në rajonin e Korçës

Më: 21 gusht 2017 Në ora: 08:10
Korçë

Një seri investimesh në Korçë dhe përgatitja e paketave turistike kanë shtuar turizmin kulturor dhe natyror në këtë rajon të Shqipërisë. Korespondenti i Vos Raimond Kola na njeh më hollësisht me këtë temë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test