"20min": Për këtë duhet ta vizitosh patjetër Shqipërinë - Bota Sot
"20min": Për këtë duhet ta vizitosh patjetër Shqipërinë

Turizëm

E premte, 19 tetor 2018

"20min": Për këtë duhet ta vizitosh patjetër Shqipërinë

Fitim Dika Nga Fitim Dika Më 8 shtator 2017 Në ora: 11:07
Syri i Kaltër

Steffi dhe Lui udhëtojnë me autobusin e tyre në 47 shtetet e Europës - dhe tregojnë historitë e tyre për median e njohur zvicerane “20min”. Në Shqipëri ata kanë mbetur të impresionuar me natyrën që të lë pa frymë.

Këtë ekspeditë ata e kanë kryer për gjysmë viti, ndërsa sot kanë treguar për atë sesa e bukur është Shqipëria. Videoja që kanë sjellë ata është Syri i Kaltër mes Sarandës dhe Gjirokastrës./Bota sot

Klikoni Këtu për të parë videon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test