Media zvicerane shkruan për Kanjonin e Matkës - Bota Sot
Media zvicerane shkruan për Kanjonin e Matkës

Turizëm

Media zvicerane shkruan për Kanjonin e Matkës

Nga: Fitim Dika Më: 5 tetor 2017 Në ora: 22:14
Kanjoni i Matkës

Steffi dhe Lui kësaj here me autobusin e tyre kanë arritur në Maqedoni, nga ku kanë zhvilluar një video nga Kanjioni i Matkës - Shkup. Ata do kalojnë përmes 47 shteteve të Europës dhe videot e tyre për secilin shtet publikohen në median e njohur zvicerane “20min”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test