Pista Olimpike e Fluturimeve, nga më të bukurat dhe të veçantat në botë - Bota Sot
Pista Olimpike e Fluturimeve, nga më të bukurat dhe të veçantat në botë

Turizëm

E mërkurë, 17 tetor 2018

Pista Olimpike e Fluturimeve, nga më të bukurat dhe të veçantat në botë

Më: 2 maj 2018 Në ora: 18:16
Pista Olimpike e Fluturimeve

Pista Olimpike e Fluturimeve për të gjithë të apasionuarit e sportit të aventurës së fluturimeve të lira, në Himarë është cilësuar dhe certifikuar si nga më të bukurat dhe më të veçantat në botë.

“Mediterranean Heart”, ndër investimet e fundit të qeverisë shqiptare në Himarë, vjen përmes këtij seti fotografik edhe si atraksioni më i ri turistik në qytetin jugor.

“Së bashku me arkitektët tanë u kujdesëm të projektonim dhe ndërtonim jo vetëm një “Ballkon Panoramik” të rivierës shqiptare, por edhe një Pistë Olimpike të Fluturimeve për të gjithë të apasionuarit e sportit të aventurës së fluturimeve të lira, e cila padyshim është cilësuar dhe certifikuar si nga më të bukurat dhe më të veçantat në botë”, thuhet në faqen zyrtare të bashkisë Himarë./ATSH

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test