Delfinët mbërrijnë në bregun e Vlorës - Bota Sot
Delfinët mbërrijnë në bregun e Vlorës

Turizëm

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Delfinët mbërrijnë në bregun e Vlorës

Më: 23 korrik 2018 Në ora: 06:59

Vera e nxehtë dhe ngrohja e ujërave të detit kanë sjellë në brigjet shqiptare, delfinët.

Gjitarët e ujit më inteligjentë janë filmuar pranë brigjeve të Vlorës.

Një pamje fantastike, delfinë në afërsi të bregut të Livadhit! Shijojeni...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test