12 ushqimet që duhet ngrënë në mëngjes - Bota Sot
12 ushqimet që duhet ngrënë në mëngjes

Ushqime

12 ushqimet që duhet ngrënë në mëngjes

Më: 6 shkurt 2019 Në ora: 00:55
Ilustrim

Përkundër asaj që mund të keni dëgjuar, të hahet mëngjesi nuk është i nevojshëm për të gjithë.

Në fakt, kapërcimi i mëngjesit mund të jetë më i mirë se të hahet ushqime të parregullta për mëngjes.

Megjithatë, një shujtë e mirë, i balancuar mirë mund t’ju japë energji dhe t’ju ndalojë të hani shumë gjatë pjesës tjetër të ditës.

Këtu janë 12 ushqimet më të mira që mund të hani në mëngjes.

Vezë

Jogurt

Kafe

Tërshërë

Fara  Chia

Fruta mali

Lajthia

Çaj i gjelbër

Proteina

Fruta

Fara liri

Djathë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...