Molla e gjelbër ju ndihmon që të humbni peshë - Bota Sot
Molla e gjelbër ju ndihmon që të humbni peshë

Ushqime

Molla e gjelbër ju ndihmon që të humbni peshë

Më: 7 prill 2019 Në ora: 15:18
Foto ilustruese

Shumë persona preferojnë që të përdorin mollën e gjelbër pasi ndihmon në kontrollimin e peshës trupore.Molla e gjelbër përmban 10% kalori dhe karbohidrate më pak se molla e kuqe prandaj kjo bën që nga konsumimi i këtij fruti të humbni peshë.

Nëse vazhdoni të konsumoni më shumë molla të gjelbra do të keni peshën trupore më të stabilizuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...