Shpargu duhet të jetë pjesë e dietës suaj - Bota Sot
Shpargu duhet të jetë pjesë e dietës suaj

Ushqime

Shpargu duhet të jetë pjesë e dietës suaj

Më: 21 prill 2019 Në ora: 06:55
Shpargu

Shpargu është një nga perimet që ka shumë dobi për shëndetin e njeriut.

Ajo preferohet shumë që të jetë pjesë e dietave tuaja, kjo pasi ka mjaftueshëm kalori, proteina dhe fibra.

Shpargu mund të përdoret në ushqimin tuaj në shumë mënyra, ju atë mundeni ta fërgoni, mundeni ta hani si turshi por edhe të freskët.

Shpargun mundeni të gjeni në dyqane dhe në tregje,

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...