Banane dhe portokall për mëngjes - Bota Sot
Banane dhe portokall për mëngjes

Ushqime

Banane dhe portokall për mëngjes

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 15:33
Ilustrim

Nëse keni nevojë për enrgji të reja që të nisni diçka apo të mbaroni një punë që e keni në dorë provoni të pini këtë lloj smoothie.

Për këtë pije të freskët dhe të shëndetshme ju nevojiten: një banane, një mollë, lëng portokalli, qumësht.Përbërësit:– 1 banane e ngrirë – e qëruar dhe e prerë në rrathë,
– 1 mollë – e qëruar, e pastruar dhe e prerë në copa,
– ½ filxhan lëng portokalli,
– ¼ filxhan qumësht.Përgatitja:Të gjithë përbërësit qitni në blender dhe zieni derisa të përftoni masë homogjene.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...