Ndryshimi i papritur i motit – forconi imunitetin me këto 3 ushqime - Bota Sot
Ndryshimi i papritur i motit – forconi imunitetin me këto 3 ushqime

Ushqime

Ndryshimi i papritur i motit – forconi imunitetin me këto 3 ushqime

Më: 13 nëntor 2019 Në ora: 16:36
Ilustrim

Ndryshimet e papritura të motit janë të përshtatshme për zhvillimin e viruseve dhe ftohjeve, kështu që është e rëndësishme që ne të forcojmë imunitetin në kohë për t’u bërë më rezistues ndaj viruseve dhe baktereve.

Ushqimet e pasura me vitamina dhe minerale, të cilat kanë një efekt të dobishëm në sistemin tonë imunitar, të cilat duhet t’i përfshijmë çdo ditë nëse duam të ruajmë shëndetin, mund të na ndihmojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat