Një ide e sallatës së shpejtë për iftar

Ushqime

Një ide e sallatës së shpejtë për iftar

Më: 28 prill 2020 Në ora: 18:01
Sallate

Në muajin e Shenjtë të Ramazanit ne ju sjellim një ide se si të përgatiteni në shtëpi një recetë të sallatës së shpejtë dhe të shijshme.

Receta: 2 karota ,1 kastravec, 5 lug gjelle ajkë e tharët, 3 lugë gjelle gjizë, kripë

VIDEO:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat