Haxhiu: Vendimet e papranueshme do të kontestohen në të gjitha rrugët ligjore dhe kushtetuese - Bota Sot
E hënë, 18 shkurt 2019
  • Haxhiu: Vendimet e papranueshme do të kontestohen në të gjitha rrugët ligjore dhe kushtetuese

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test