Shala: Kemi mungesë në subvencionim me barna, dhe trajtim kirurgjikal - Bota Sot
E mërkurë, 20 shkurt 2019
  • Shala: Kemi mungesë në subvencionim me barna, dhe trajtim kirurgjikal

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test