Uglanin: Nexhip Draga, Ferat Draga, Aqif Efendia dhe Shaban Polluzha janë shembuj për patriotizëm - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Uglanin: Nexhip Draga, Ferat Draga, Aqif Efendia dhe Shaban Polluzha janë shembuj për patriotizëm

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test