Abe: Shpresoj që raportet në mes Kosovës dhe Japonisë të rriten shpejt - Bota Sot
E martë, 19 mars 2019
  • Abe: Shpresoj që raportet në mes Kosovës dhe Japonisë të rriten shpejt

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test