Arrestohen katër persona të dyshuar dhe konfiskohet substancë e dyshuar narkotike - Bota Sot
E mërkurë, 21 nëntor 2018
  • Arrestohen katër persona të dyshuar dhe konfiskohet substancë e dyshuar narkotike

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test