Homazhe për heroin, kolonel Ahmet Krasniqi dhe Qazim Jakupi - Bota Sot
E diel, 21 tetor 2018
  • Homazhe për heroin, kolonel Ahmet Krasniqi dhe Qazim Jakupi

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test