Pacolli: Ata që premtuan liberalizimin e vizave duhet të mbajnë përgjegjësi dhe të japin dorëheqje - Bota Sot
E enjte, 22 nëntor 2018
  • Pacolli: Ata që premtuan liberalizimin e vizave duhet të mbajnë përgjegjësi dhe të japin dorëheqje

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test