Ilir Konushevci dhe Hazir Malaj rivarrosen në varrezat e Dëshmorëve - Bota Sot
E martë, 26 mars 2019
  • Ilir Konushevci dhe Hazir Malaj rivarrosen në varrezat e Dëshmorëve

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test