Video - Bota Sot
E premte, 14 dhjetor 2018
  • Drejtpërdrejt nga konferenca për grevën në KEDS

    Federata e Sindikatave të Pavarura "ELEKTROKOSOVA" po mban konferencë për media, ku do të japin detaje për grevën e paralajmëruar për nesër.

    Greva lidhur me mos realizmin e kërkesave të tyre rreth rritjes së pagave, dhe të drejtave tjera të cilat po u cenohen çdo ditë nga punëdhënësi i tyre.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test