Video - Bota Sot
E premte, 14 dhjetor 2018
  • Ministri Gashi raporton para Komisionit për Punë të Jashtme (Drejtpërdrejt)

    Ministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Dardan Gashi raporton para Komisionit për Punë të Jashtme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test