Atmosferës festive në “Shtëpinë e Foshnjës” në Vlorë - Bota Sot
Atmosferës festive në “Shtëpinë e Foshnjës” në Vlorë

Vlora

Atmosferës festive në “Shtëpinë e Foshnjës” në Vlorë

Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 17:13
Vlorë

Në prag të ndërrimit të viteve Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve i është bashkuar atmosferës festive në “Shtëpinë e Foshnjës” në Vlorë.

Të gjithë fëmijëve të kësaj shtëpie iu dhuruan lodra dhe veshje, për t’i bërë këto ditë më të gëzueshme dhe më të dashura për ata.

Drejtoresha “Shtëpisë së Foshnjës” Vlorë, Oljana Saliu në mënyrë të veçantë falënderoi Drejtorinë e Përgjithshme të Tatimeve për mbështetjen dhe kontributin e dhënë për këta fëmijë. /ATSH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...