Vlorë, digjen 3 automjete gjatë natës, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme - Bota Sot
Vlorë, digjen 3 automjete gjatë natës, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

Vlora

Vlorë, digjen 3 automjete gjatë natës, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

Më: 26 janar 2019 Në ora: 09:39
Ilustrim

Tre automjete janë djegur gjatë natës në lagjen “Uji i ftohtë”, në qytetin e Vlorës.

Sipas policisë, zjarrvëniet janë të qëllimshme në të treja rastet.

Automjeti tip “Audi A3” me targë AA 060HB dhe me drejtues H.B, “Smart” dhe një fuoristradë tip “Land Rover” me targë AA 060HB dyshohet se janë djegur qëllimisht.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të këtyre ngjarjeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...