“Fast & furious” në Vlorë; Drejtori i mjedisit i dehur në timon aksidenton 11 makina - Bota Sot
“Fast & furious” në Vlorë; Drejtori i mjedisit i dehur në timon aksidenton 11 makina

Vlora

“Fast & furious” në Vlorë; Drejtori i mjedisit i dehur në timon aksidenton 11 makina

Më: 31 janar 2019 Në ora: 09:26
Foto Ilustrim

Drejtuesi i këtij mjeti mund ta konsiderojë veten me fat. I dehur në timon mbrëmjen e së mërkurës u përplas me 11 makina të parkuara në rrugën transballkanike në vlorë.

Sipas të dhënave të para nga policia e Vlorë, drejtuesi i mjetit kishte konsumuar alkool dhe ka humbur drejtimin e mjetit.

Vetë ai ka shpëtuar me lëndime te lehta por dëmet materiale në vendngjarje janë të mëdha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...