Dalin pamjet, i dehur në timon, drejtori i Mjedisit në Vlorë merr para 11 makina - Bota Sot
Dalin pamjet, i dehur në timon, drejtori i Mjedisit në Vlorë merr para 11 makina

Vlora

Dalin pamjet, i dehur në timon, drejtori i Mjedisit në Vlorë merr para 11 makina

Më: 31 janar 2019 Në ora: 09:55
I dehur në timon mbrëmjen e së mërkurës u përplas me 11 makina të parkuara në rrugën transballkanike në Vlorë.

Drejtuesi i këtij mjeti mund ta konsiderojë veten me fat.

I dehur në timon mbrëmjen e së mërkurës u përplas me 11 makina të parkuara në rrugën transballkanike në Vlorë.

Sipas të dhënave të para nga policia e Vlorë, drejtuesi i mjetit kishte konsumuar alkool dhe ka humbur drejtimin e mjetit.

Vetë drejtuesi, Kreshnik Hila, 30 vjec, me detyre drejtori i Mjedisit ne Vlore, ka shpëtuar me lëndime te lehta por dëmet materiale në vendngjarje janë të mëdha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...