Zhduket pa lënë gjurmë 9-vjeçarja në Vlorë! Kush e ka parë të telefonojë në këtë numër - Bota Sot
Zhduket pa lënë gjurmë 9-vjeçarja në Vlorë! Kush e ka parë të telefonojë në këtë numër

Vlora

Zhduket pa lënë gjurmë 9-vjeçarja në Vlorë! Kush e ka parë të telefonojë në këtë numër

Më: 2 shkurt 2019 Në ora: 22:04
Vajza u zhduk në zonën e Skelës.

Një 9-vjeçarja është zhdukur në Vlorë, që nga dreka dhe ende nuk është gjetur.

Familjarët e dëshpëruar bëjnë apel për ndihmë që të gjendet dhe kanë shpërndarë një foto të të miturës, duke kërkuar që për çdo njoftim të njoftohet në numrin 129. Vajza u zhduk në zonën e Skelës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...