Protestuesit në Vlorë i "presin biletën" Ramës vetëm për vajtje! - Bota Sot
Protestuesit në Vlorë i "presin biletën" Ramës vetëm për vajtje!

Vlora

Protestuesit në Vlorë i "presin biletën" Ramës vetëm për vajtje!

Më: 8 shkurt 2019 Në ora: 16:42
Protesta

Dhjetëra persona kanë protestuar pasditen e sotme në Vlorë.

Banorët e mbështetur nga Partia Demokratike protestojnë kundër varfërisë, papunësisë dhe kriminalitetit.

Protestuar i kanë prerë edhe një biletë simbolike kryeministrit Rama, me "Air Albania" nga aeroporti i Vlorës. Në foto, bileta duket vetëm shkuarje dhe jo kthyese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...