Policia shqiptare dhe Guardia Di Finanza operacion antikanabis, 6 të arrestuar - Bota Sot
Policia shqiptare dhe Guardia Di Finanza operacion antikanabis, 6 të arrestuar

Vlora

Policia shqiptare dhe Guardia Di Finanza operacion antikanabis, 6 të arrestuar

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 09:39
Ilustrim

Policia e Vlorës dhe Guardia Di Finanza në një operacion të përbashkët antikanabis kanë arrestuar 6 persona.

Të arrestuarit janë Luka Beqiraj, Bilbil Kabello, Arbnor Hoxhaj, Denis Pashaj, Kujtim Elmazi dhe Kristian Llanaj.

Arrestimi i këtyre personave u bë pas hetimeve në Itali.

Supas të dhënave jo zyrtare aksioni do të vijojë për arrestimin e disa shtetasve të tjerë, emrat e te cileve kanë dalë të përfshirë nga hetimi në Itali dhe i jane dorëzuar autoriteteve shqiptare me letër porosi

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...