Gjendet makina e autorëve të atentatit në Vlorë, çfarë kishte brenda saj - Bota Sot
Gjendet makina e autorëve të atentatit në Vlorë, çfarë kishte brenda saj

Vlora

Gjendet makina e autorëve të atentatit në Vlorë, çfarë kishte brenda saj

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 16:49
Makina u gjet disa minuta pas ngjarjes në Babicë.

Policia ka gjetur një makinë të djegur në Vlorë, pas atentatit me dy viktima në zonën e ‘Ujit të ftohtë’.

Në makinën e djegur janë gjetur tre armë të tipit kallashnikovë.

Makina u gjet disa minuta pas ngjarjes në Babicë.

Nga atentati mbetën të vdekur Orest Rexho dhe Arjan Hasani, ndërsa u plagos Armando Sulejmani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...