Grabitje në Vlorë, hajdutët vjedhin arkën e postës shqiptare - Bota Sot
Grabitje në Vlorë, hajdutët vjedhin arkën e postës shqiptare

Vlora

Grabitje në Vlorë, hajdutët vjedhin arkën e postës shqiptare

Më: 19 mars 2019 Në ora: 10:46
Ilustrim

Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur gjatë natës arkën e Postës Shqiptare në fshatin Brataj të Vlorës.

Mësohet se autorët kanë marrë një sasi të konsiderueshme parash nga arka dhe janë larguar me shpejtësi.

Dyshohet se ngjarja ka ndhur gjatë mbrëmjes ku është grabitur filialiali i postës shqiptare në fshatin Brataj, të Selenicës.

Policia nuk ka konfirmuar ende ngjarjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...