Sherr me thika mes të rinjve, një i plagosur në Vlorë - Bota Sot
Sherr me thika mes të rinjve, një i plagosur në Vlorë

Vlora

Sherr me thika mes të rinjve, një i plagosur në Vlorë

Më: 20 mars 2019 Në ora: 21:00
Foto

Një i ri ka mbetur i plagosur me thikë në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme (20 mars) pas një sherri banal mes disa të rinjve.

Burime nga policia bëjnë të ditur se sherri ka ndodhur jashtë një lokali në zonën e Skelës, i cili më pas ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta.

I plagosur është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...