Një tjetër automjet shkrumbohet në Vlorë - Bota Sot
Një tjetër automjet shkrumbohet në Vlorë

Vlora

Një tjetër automjet shkrumbohet në Vlorë

Më: 23 mars 2019 Në ora: 21:08
Foto

Një automjet është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e sotme ne lagje "Çole"të Vlorës.

Policia dhe shërbimi zjarrëfikes ndodhet në vendngjarje.

Nga hetimet paraprake dyshohet për zjarrvenie të qëllimshme.

Mjeti tip Pezho 206 mësohet se përdorej nga një vajzë me inicialet J.B

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...