Vlorë, motori humb kontrollin, plagoset një grua - Bota Sot
Vlorë, motori humb kontrollin, plagoset një grua

Vlora

Vlorë, motori humb kontrollin, plagoset një grua

Më: 26 mars 2019 Në ora: 10:39
Foto nga vendi i ngjarjes

Një çift i cili po udhëtonte me motor është aksidentuar, ku si pasojë gruaja  ka mbetur e plagosur. Aksidenti ndodhi paraditen e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë.

Mësohet se drejtuesi i motorit humbi kontrollin, duke shkaktuar plagosjen e gruas, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për sqarimin e shkaqeve të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...