Një peshkaqen i rrallë në Vlorë - Bota Sot
Një peshkaqen i rrallë në Vlorë

Vlora

Një peshkaqen i rrallë në Vlorë

Më: 26 mars 2019 Në ora: 10:51
Peshkaqeni

Një peshkaqen bishtdhelpër ka rënë në rrjetat e peshkatarëve në afërsi të Gjirit të Vlorës.

Peshkatarët thone së ky lloj është i parrezikëshëm dhe ngrohja globale ka berë që kohët e fundit në rrjetat e tyre të ngecin specie të tilla.

Ky lloj peshkaqeni është i veçantë dhe peshkatarët shprehen se nuk ka pasur të tillë më parë.

Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...