Vlorë, shpërthimet s’kanë fund. Vlonjatët zgjohen sërish nga tritoli - Bota Sot
Vlorë, shpërthimet s’kanë fund. Vlonjatët zgjohen sërish nga tritoli

Vlora

Vlorë, shpërthimet s’kanë fund. Vlonjatët zgjohen sërish nga tritoli

Më: 30 mars 2019 Në ora: 08:40
Vlorë

Në orët e para të mëngjesit të së shtunës, në lagjen “Rilindja” në Vlorë ka ndodhur një shpërthim dyshohet me lëndë eksplozive në oborrin e shtetasit F.O.

Si pasojë e shpërthimit nuk ka dëme në njerëz, por vetëm dëme të vogla materiale.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...