Tronditet sërish Vlora, një biznes qëllohet me breshëri kallashnikovi - Bota Sot
Tronditet sërish Vlora, një biznes qëllohet me breshëri kallashnikovi

Vlora

Tronditet sërish Vlora, një biznes qëllohet me breshëri kallashnikovi

Më: 29 prill 2019 Në ora: 21:22
Ilustrim

Një biznes në Vorë ka rënë pre e të shtënave me breshëri plumbash mëngjesin e kësaj të hëne.

Neës24 raporton se kanë qënë punëtorët ata që kanë konstatuar shenjat e plumbave.

Referuar të njëjtave burime, mësohet se nga të shtënat ka pasur vetëm dëme materiale, në xhama dhe fasadën e biznesit.

Policia e mbërritur në vendngjarje mblodhi plot 20 gëzhoja. Blutë e kryeqytetit po punojnë për identifikimin dhe vënien në pranga të autorëve. Paraprakisht nuk dihen arsyet pse ka ndodhur ngjarja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...