Të shtëna me armë në Lungomare të Vlorës, raportohet dhe djegia e një makine - Bota Sot
Të shtëna me armë në Lungomare të Vlorës, raportohet dhe djegia e një makine

Vlora

Të shtëna me armë në Lungomare të Vlorës, raportohet dhe djegia e një makine

Më: 10 maj 2019 Në ora: 11:24
Foto

Të shtëna me armë në Lungomare të Vlorës.

Të shtënat janë dëgjuar në zonën e "Ujit të Ftohtë" dhe policia ndodhet në vendngjarje për të kryer veprimet e para hetimore

Dyshohet për një të plagosur.

E gjithë zona është rrethuar ndërkohë që policia  informoi dhe për një makinë të djegur në zonën e Babicës në Vlorë. Nuk mund të themi ende nëse këto dy ngjarje kanë lidhje me njëra tjetrën" raportoi nga vendngjarja gazetari i RTV Ora

Ne minutat ne vazhdim priten detaje te reja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...