Fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës në Vlorë - Bota Sot
Fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës në Vlorë

Vlora

Fëmija 2 vjeç rrëzohet aksidentalisht nga kati i dytë i banesës në Vlorë

Më: 19 maj 2019 Në ora: 11:18
Vlorë

Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i banesës ku jetonte duke u plagosur rëndë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Kushtrimi" të Vlorës.

Vogëlushi  me inicialet  S.B është dërguar rreth orës 09:00, në Spitalin e Vlorës me dëmtime të shumta dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Sipas deklarimeve të familjarëve, fëmija i mitur ka rënë nga kati i 2-të i banesës së tij.

Vazhdojnë veprimet e mëtejshme proçeduriale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...