Vlorë, 4 persona tentojnë të vjedhin një farmaci - Bota Sot
Vlorë, 4 persona tentojnë të vjedhin një farmaci

Vlora

Vlorë, 4 persona tentojnë të vjedhin një farmaci

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 14:59
Ilustrim

NJë 37-vjeçar nga Vlorë është arrestuar, pasi në bashkëpunim me 3 persona të tjerë kanë tentuar të vjedhin një farmaci.

"Arrestimi i shtetasit me iniciale R.A u bë pasi ky shtetas u kap në flagrancë në tentativë e sipër duke vjedhur një farmaci në bashkëpunim me 3 persona të tjerë, për të cilët po punohet për identifikimin dhe kapjen e tyre", thuhet në njoftimin e policisë.

Policia ka sekuestruar në cilësinë e provave materiale dy kriko, një kaçavidë dhe një palë dorashka.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale "Vjedhja" e mbetur në tentativë, e kryer në bashkëpunim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...