Protestë para bashkisë së Vlorës, banorët kërkojnë rrugë.... - Bota Sot
Protestë para bashkisë së Vlorës, banorët kërkojnë rrugë....

Vlora

Protestë para bashkisë së Vlorës, banorët kërkojnë rrugë....

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 09:44
Foto

Për kryebashkiakun aktual të Vlorës që kërkon një mandat të tyre, dita e punës këtë të martë ka nisur e zhurmshme.

Poshtë zyrës së tij, banorë të fshatit Trevllazër protestuan duke kërkuar rrugë dhe furnizim me ujë të pijshëm.

Herë pas here nuk munguan thirrjet e tyre në drejtim të tij, duke i kërkuar të dalë nga zyra dhe ti takojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...