Pëson atak kardiak në det, vdes pushuesja në Vlorë - Bota Sot
Pëson atak kardiak në det, vdes pushuesja në Vlorë

Vlora

Pëson atak kardiak në det, vdes pushuesja në Vlorë

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 09:33
Ilustrim

Një grua ka humbur jetën në det pasi pësoi atak kardiak. 

Ngjarja u regjistrua mëngjesin e së premten në Plazhin e Ri në Vlorë.

74-vjeçarja u fut në det për tu larë por pësoi atak kardiak dhe humbi jetën.

Kjo është viktima e dytë për këtë sezon turistik në Vlorë brenda 7 ditëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...