Trafik i rënduar në Vlorë, vargu i makinave me pushues disa kilometra - Bota Sot
Trafik i rënduar në Vlorë, vargu i makinave me pushues disa kilometra

Vlora

Trafik i rënduar në Vlorë, vargu i makinave me pushues disa kilometra

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 22:05
Foto

Në Vlorë me qindra automjete që po kthehen nga bregdeti kanë krijuar trafik të rënduar, që është disa kilometra i gjatë.

Vargu i makinave mësohet se nis nga fshati Dukat dhe vijon deri në qytetin e Vlorës

Për të përshkuar këtë aks prej 25 km qytetaret po qëndrojnë në trafik edhe tre orë.

Situata vijon të jete po e njëjta, edhe pse policia rrugore qëndron në rruge për normalizimin e situates, por makinat janë të shumta dhe kthimi i tyre në të njëjtin hark kohor ka krijuar edhe këtë situatë.

 

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...