Plas grushti në mes të qytetit, dhunohet një person - Bota Sot
Plas grushti në mes të qytetit, dhunohet një person

Vlora

Plas grushti në mes të qytetit, dhunohet një person

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 22:18
Ilustrim

Një person është dhunuar me grushte e shkelma në qytetin bregdetar të Vlorës, në Skelë.

Ai është rrahur nga persona ende të paidentifikuar.

Ata kanë shfrytëzuar momentin e daljes nga makina të shënjestrës për ta dhunuar.

Shoferi ka marrë plagë të në fytyrë e në trup. Policia po e merr në pyetje për të mësuar më shumë për shkakun dhe personat të cilët ishin përfshirë në konflikt.

Personi i dhunuar drejtonte makinën me targa AA 908 TX. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...