Në Vlorë “zbarkojnë” rusët dhe italianët - Bota Sot
Në Vlorë “zbarkojnë” rusët dhe italianët

Vlora

Në Vlorë “zbarkojnë” rusët dhe italianët

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 06:43
Vlorë

Vlora është destinacioni i pushuesve nga Italia, Rusia dhe Polonia në këto ditë të nxehta të Gushtit.

Pjesa më e madhe e tyre e vizitojnë për herë të parë Shqipërinë. Thonë se do të rikthehen sërish.

I magjeps jo vetëm natyra e mrekullueshme, po sipas tyre edhe çmimet e favorshme.

Pushuesit vendas nuk mungojnë. Turistët po shfrytëzojnë temperaturat e larta për të shijuar ditët e fundit me diell të ketij sezoni turistik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...