‘Ik ore më sill çupën them, shpejt’. Plas grushti në Vlorë - Bota Sot
‘Ik ore më sill çupën them, shpejt’. Plas grushti në Vlorë

Vlora

‘Ik ore më sill çupën them, shpejt’. Plas grushti në Vlorë

Më: 30 gusht 2019 Në ora: 09:30
Pamje nga video

Sherr me grushte ne Vlore. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Çipajve, në qytetin bregdetar, me protagoniste disa te rinj dhe nje burre, qe pas sherrit perfundon i grushtuar ne toke.  

Videoja e sherrit është publikuar nga gazetari Enrik Mehmeti ne faqen e vet ne Facebook.

Ne pamjet e marra nga lart, shihet një burrë që i kërkon një djali t’i sjellë vajzën.

“Ik ore me sill cupen, ik me sill cupen po te them, shpejt”, degjohet nje ze burri.

Nga ana e tij, djali i është përgjigjur me grushte burrit, duke e lënë të shtrirë në tokë.“Boks i thatë në mes të natës. Dërguar nga një qytetar që jeton pranë rrugës së Çipajve. Nga debati duket se babai kërkon që djali ti sjelli vajzën ndërsa reagimi është goditja ndaj burrit duke e lën në shesh!”, shkruan gazetari ne faqen e tij ne FB.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...