Falsifikim dokumentesh, arrestohet një shtetas dhe procedohet një tjetër në Vlorë - Bota Sot
Falsifikim dokumentesh, arrestohet një shtetas dhe procedohet një tjetër në Vlorë

Vlora

Falsifikim dokumentesh, arrestohet një shtetas dhe procedohet një tjetër në Vlorë

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 12:04
Ilustrim

Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë një shtetas dhe proceduar në gjendje të lirë një tjetër, për falsifikim dokumentesh.

Mësohet se 52-vjeçari i arrestuar, me iniciale R.M i ka shitur 27-vjeçarit D.GJ (i proceduari) kopjen e një mjeti identifikimit, që në të vërtetë i përket një shtetaseje italiane.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...