Turisti italian në Vlorë shkon në një dyqan, por kamerat e kapin duke bërë veprimin e turpshëm - Bota Sot
Turisti italian në Vlorë shkon në një dyqan, por kamerat e kapin duke bërë veprimin e turpshëm

Vlora

Turisti italian në Vlorë shkon në një dyqan, por kamerat e kapin duke bërë veprimin e turpshëm

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 15:25
Hajduti është një italian, i cili kishte ardhur me pushime në Vlorë.

Pamjet qe do shihni ne videon me poshte, jane regjistruar në një dyqan në Vlorë. Në pamje të parë gjithçka duket në rregull, klientë që hyjnë në dyqan dhe blejnë.

Por nëse shihni më vëmendje videon, diçka nuk shkon; një prej djemëve vjedh dy byrzylkë.

Pamjet u publikuan nga ‘BalkanWeb’ e cila raporton se hajduti është një italian, i cili kishte ardhur me pushime në Vlorë.

Pasi shitësja i tregon disa bixhuteri, ai si me stil merr në dorën e mjatë dy byrzylykë dhe pasi del i fut ato me dorën e djathtë në xhep.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...